Main menu

Czy oferta naszych hurtowni skierowana jest do określonej grupy wiekowej?

W hurtowniach odzieży STYLEX i STYL oferujemy odzież i dodatki dla osób w każdym wieku: dziecięcą, młodzieżową, damską i męską. Udostępniamy ogromny wybór krojów, kolorów i fasonów. Z pomocą naszych wykwalifikowanych i sympatycznych pracowników każdy z Państwa z pewnością będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie lub swoich klientów.

Czy wymagany jest zakup pełnej rozmiarówki danego towaru?

Nie stawiamy podobnych wymagań. Jesteśmy elastyczni wobec życzeń naszych klientów, bez względu na to, czy są nimi sklepy, czy też klienci indywidualni. Jeżeli przedmiotem zainteresowania są pojedyncze artykuły, regulujemy to marżą, której wysokość uzależniamy od ilości zakupionego towaru. Staramy się w ten sposób spełniać w jak największym stopniu Państwa oczekiwania i dostosowywać się do Państwa potrzeb.

Jak często uzupełniany jest towar w hurtowniach?

Dostawa towaru do hurtowni odbywa się raz w tygodniu. Pozwala to na dużą dynamikę oferty, dzięki której jesteśmy w stanie zaspakajać oczekiwania naszych klientów hurtowych i detalicznych oraz być na bieżąco względem konkurencji.

Jak wygląda kwestia płatności dla klientów indywidualnych?

Klienci indywidualni płacą marżę, ale nie jest ona sztywna, lecz zmniejsza się wraz ze wzrostem ilości zakupionego towaru. Nie doliczamy jej w ogóle w czasie posezonowych wyprzedaży, kiedy część asortymentu przeceniamy nieraz nawet o połowę. Stałym klientom proponujemy karty rabatowe, dzięki którym marża zostaje ograniczona do zaledwie 10% lub zredukowana do zera.